0.00 zł

Brak produktów w koszyku.

Cykl – naruszenia i incydenty w ochronie danych osobowych.

Standardem już staje się w naszych wydarzeniach podchodzenie do zagadnienia w sposób pełny. Nie do końca jeszcze kompleksowo, ponieważ 3 wydarzenia w ramach omówienia konkretnego zagadnienia nie może być “kompleksowe”. Jednak efektywność tych wydarzeń jest dla nas budująca. 

Z tego powodu postanowiliśmy większość wydarzeń realizować w taki sposób, aby zagadnienie było omówione w pełni na tyle, aby RODOmaniak (uczestnik naszych wydarzeń) wiedział co ma z danym zakresem zrobić. Tak, aby nie przeoczyć niczego. 

Cyklem, który realizujemy jako kolejny po transferze danych jest postępowanie z incydentami, naruszeniami i … co tu dużo mówić – kryzysami w RODO. Standardowo zaczniemy od wprowadzenia:

 • Webinar: 29.11.2022 godzina 14:00. Zrobimy wprowadzenie w incydenty i naruszenia. Hasło główne – każde naruszenie jest incydentem, nie każdy incydent naruszeniem. Ale każdy incydent może eskalować do naruszenia. 
 • Warsztat: 06.12.2022 godzina 10:00. Tym razem zmierzymy się z incydentami. Nie tylko tymi, które są u nas, ale też w IT czy bezpieczeństwie fizycznym. Tak, aby przygotować się na wykrycie incydentu (aktywatory) i wiedzieć, czego mogą dotyczyć. Po prostu wziąć z półki rozwiązanie i działać. 
 • Warsztat: 13.12.2022 godzina 17:30. Celowo, bo tutaj możemy dość długo pracować. A więc nie możemy ryzykować, że nie odbierzemy dziecka z przedszkola, czy ucieknie nam autobus. tu już musimy mieć rezerwę czasową (standard 90 minut, ale raczej nie skończymy w tym czasie). W tym warsztacie poszukamy luk między tym, co nam PUODO mówi o obsłudze, a tym co powinniśmy. Wielu IOD, specjalistów czy managerów bezpieczeństwa bezrefleksyjnie podchodzi do publikacji PUODO. Na zasadzie – jeśli zrobię jak PUODO napisał na stronie i formularz wypełnię, to będzie OK. Nie, nie będzie. To tylko spełnienie JEDNEGO z wielu obowiązków. 
 • Zdecydowany?

  To na zakupy!

  Możesz też:

  • Wysłać zgłoszenie na adres e-mail: info@rodomaniacy.pl
  • Dokonać opłaty w wysokości 229 złotych brutto, na dane podane w informacji zwrotnej, a do nas wysłać potwierdzenie. Jednak… szybciej i pewnie jest dokonanie zakupu przez kartę lub PayPal.

  Uwaga, ze względu na formułę warsztatową obowiązuje limit miejsc!

 

Najnowsze

Podobne artykuły