Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

Alkomaty – osoby nie objęte nowymi przepisami

27 marca godz. 18:00 - 19:30

W nowelizacji art. 17 Ustawy o wychowaniu w trzeźwości i przeciwdziałaniu alkoholizmowi prawodawca wpisał możliwość badania alkomatem osób, które nie są pracownikami w rozumieniu Kodeksu Pracy. Grupa ta została jednak zawężona do osób, którym przedsiębiorca organizuje pracę. Oznacza to, że nadal istnieje spora grupa osób, które mogą wykonywać prace w zakładzie pracy, a nie być objętymi przepisami. W trzecim warsztacie związanym z badaniem alkomatami rozważymy możliwość badania tych osób na zawartość alkoholu i innych substancji. 

W programie warsztatu:

  • Identyfikacja grup, których nie obejmuje nowa regulacja
  • Podstawy prawne do zapewnienia trzeźwości na terenie zakładu pracy
  • Ocena podstaw prawnych przetwarzania danych osobowych

Ćwiczenie wykonamy na analizie do 6.1.f, z modyfikacjami związanymi z innym zakresem danych osobowych przetwarzanych w tych czynnościach, poszukując odpowiedzi, czy można badać osoby, którym przedsiębiorca czy pracodawca nie organizuje pracy. 

Zdecydowany?

To na zakupy!

Alkomaty – osoby nie objęte nowymi przepisami 27.03

100,00 

Co z osobami, które nie są wymienione w nowelizacji przepisów? Sporo jest osób, którym przedsiębiorca czy pracodawca nie organizuje pracy.

Kategoria:

Opis

W nowelizacji art 17 Ustawy o wychowaniu w trzeźwości i przeciwdziałaniu alkoholizmowi prawodawca wpisał możliwość badania alkomatem osób, które nie są pracownikami w rozumieniu Kodeksu Pracy. Grupa ta została jednak zawężona do osób, którym przedsiębiorca organizuje pracę. Oznacza to, że nadal istnieje spora grupa osób, które mogą wykonywać prace w zakładzie pracy, a nie być objętymi przepisami. W trzecim warsztacie związanym z badaniem alkomatami rozważymy możliwość badania tych osób na zawartość alkoholu i innych substancji. 

W programie warsztatu:

  • Identyfikacja grup, których nie obejmuje nowa regulacja
  • Podstawy prawne do zapewnienia trzeźwości na terenie zakładu pracy
  • Ocena podstaw prawnych przetwarzania danych osobowych

 

Możesz też:

  • Wysłać zgłoszenie na adres e-mail: info@rodomaniacy.pl
  • Dokonać opłaty w wysokości 100 złotych brutto, na dane podane w informacji zwrotnej, a do nas wysłać potwierdzenie. Jednak… szybciej i pewnie jest dokonanie zakupu kartą.

Uwaga, ze względu na formułę warsztatową obowiązuje limit miejsc!

Szczegóły

Data:
27 marca
Godzina:
18:00 - 19:30
Kategoria Wydarzenie:
Wydarzenie Tagi:
, , ,

Miejsce wydarzenia

On-line
On-line Poland

Organizator

#RODOmaniacy
Adres e-mail:
info@rodomaniacy.pl
Zobacz witrynę: Organizator