Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

Opis stanowiska IOD – 2 warsztaty cz. 2

26 września godz. 18:00 - 19:30

Tym razem na warsztat weźmiemy IOD – umiejscowienie w tym podległość, role w organizacji, zadania. Przy klasycznym zakresie obowiązków role i zadania przekładają się zarówno na wymagane kompetencje jak i narzędzia pracy. Narzędzia to nie tylko sprzęt, to również stosowne uprawnienia i upoważnienia do wykonywania czynności.

Pozorne wyznaczenie IOD, czy też takie wyznaczenie, gdzie z założenia nie ma możliwości realizować swoich zadań może być podstawą do nałożenia kary przez organ nadzorczy. W naszym dwu-warsztacie skupimy się na dwóch aspektach:

  • IOD z punktu widzenia administratora
  • IOD z punktu widzenia IOD

A to po to, aby w przyszłości wykorzystać narzędzia, które wypracujemy w trakcie warsztatu. A będą to:

  • Klasyczny opis stanowiska oraz kompetencyjny opis stanowiska (dla Administratora jako narzędzie rekrutacji, dla IOD jako narzędzie rekrutacji pomocników i zastępców, ale również jako argumenty dla IOD dlaczego pewne rzeczy może wykonywać, a innych nie. I co dokładnie jest zadaniem i rolą IOD) – pliki Word i Excel (dla kompetencyjnego).
  • Ocena kandydatów na średniej ważonej, ze wskazaniem bardziej i mniej istotnych zadań (dla Administratora jako narzędzie do rekrutacji IOD, a dla IOD – narzędzie do rekrutacji pomocników czy zastępcy).
  • Profil kompetencyjny – jako interaktywny plik Excel, za pomocą którego można zbudować zarówno profil bazowy stanowiska jak i profile kandydatów (do rekrutacji, ale również do samooceny w przypadku poszukiwania pracy i sprawdzenia stopnia dopasowania osoby).

Warsztat prowadzi trener, którego pasją od ponad 20 lat jest zarządzanie personelem (HR), który budował tego typu narzędzia w organizacjach oraz rekrutował i brał udział w rekrutacjach w sektorze bezpieczeństwa.

Bazą dwu-warsztatu będą 3 RODOrozkminki o IOD – art. 37 (06.09), art. 38 (13.09) i art. 39 (20.09). Dla uczestników wszystkich trzech rozkminek przewidziana jest zniżka na warsztat.

Szczegóły

Data:
26 września
Godzina:
18:00 - 19:30
Kategoria Wydarzenie:

Miejsce wydarzenia

On-line
On-line Poland

Organizator

#RODOmaniacy
Email
info@rodomaniacy.pl
Zobacz witrynę: Organizator