Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Szkolenie: Audyt Bezpieczeństwa (IOD)

26 maja 2021 godz. 10:00 - 27 maja 2021 godz. 16:00

2829PLN

Szkolenie Audyt Bezpieczeństwa dostarczane przez ESSA – Europejską Akademię Bezpieczeństwa i Ochrony to jedno ze szkoleń wchodzących w schemat certyfikacji opracowany przez Europejską Akademię Bezpieczeństwa i Ochrony oraz #RODOmaniaków.

Jedno z najtrudniejszych szkoleń w schemacie certyfikacji IOD od ESSA. Dwudniowy, bardzo praktyczny i wymagający warsztat przygotowuje audytorów do realizacji audytu bezpieczeństwa, ale również do działań organizacyjnych. Są to między innymi dobór audytorów, kanały komunikacji, dobre praktyki w zakresie prowadzenia audytu, czy nawet studium wykonalności

Szkolenie to przygotowuje kompleksowo audytorów do realizacji KAŻDEGO rodzaju audytu w KAŻDYM obszarze. W schemacie certyfikacji ESSA na Inspektora Ochrony Danych może być zastąpione przez szkolenie “Audytor RODO”, jednak w tym przypadku nie ma możliwości wystawienia certyfikatu ECSSA – Certyfikowanego Audytora Bezpieczeństwa i Ochrony (równoległa ścieżka kształcenia do ECDPO – certyfikowanego Inspektora Ochrony Danych).

Zaletą szkolenia jest dostarczenie nie tylko wiedzy i wypracowanie umiejętności w zakresie prowadzenia audytu, ale przede wszystkim wzorów dokumentów, na których prowadzone jest całe szkolenie. Można powiedzieć, że po tym szkoleniu uczestnik może śmiało realizować audyty bezpieczeństwa bez obaw o przeoczenie istotnych elementów.

Zapisy

Zapisy i informacje szczegółowe są dostępne u organizatora. Mail szkolenia@essa.pro

Szczegóły

Start:
26 maja 2021 godz. 10:00
Koniec:
27 maja 2021 godz. 16:00
Koszt:
2829PLN
Kategoria Wydarzenie:
Wydarzenie Tagi:
, , , , , ,
https://essa.pro/szkolenie/audytor-bezpieczenstwa/

Organizator

Europejska Akademia Bezpieczeństwa i Ochrony
Adres e-mail:
szkolenia@essa.pro
Zobacz stronę dla: Organizator
error: Zawartość jest chroniona !!