Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Szkolenie: Dokumentacja bezpieczeństwa (IOD)

18 stycznia 2021 godz. 10:00 - 16:00

738PLN

Szkolenie Dokumentacja Bezpieczeństwa dostarczane przez ESSA – Europejską Akademię Bezpieczeństwa i Ochrony to jedno ze szkoleń wchodzących w schemat certyfikacji opracowany przez Europejską Akademię Bezpieczeństwa i Ochrony oraz #RODOmaniaków.

Szkolenie to wprowadza w techniczne aspekty tworzenia dokumentacji systemowej oraz dokumentów tzw. operacyjnych, a więc potwierdzających realizację działań i aktywności. W polskim systemie i podejściu właściwie przygotowana dokumentacja jest kluczowa do wykazania tzw. zgodności oraz rozliczalności z RODO (art 5.2.).

W trakcie całodziennego spotkania prezentowane są wymagania dla dokumentów różnego szczebla, od strategicznych, określających ramy i zakres systemu w tym też zaangażowanie zarządu, przez strategię wskazującą sposób realizacji założeń, dokumentację organizacyjną (taktyczną) opisującą wymagania, zadania, sposób działania, aż do protokołów, notatek, informacji potwierdzających realizację czynności.

Taka podróż od ogółu do szczegółu gwarantuje, że osoby organizujące oraz nadzorujące ochronę będą dysponować pełnym zestawem dokumentacji zapewniającej rozliczalność, a dodatkowo dzięki mechanizmom nadzoru będą pewni, że system działa zgodnie z założeniami.

Zapisy

Zapisy i informacje szczegółowe są dostępne u organizatora. Mail szkolenia@essa.pro

Szczegóły

Data:
18 stycznia 2021
Godzina:
10:00 - 16:00
Koszt:
738PLN
Kategoria Wydarzenie:
Wydarzenie Tagi:
, , ,
https://essa.pro/szkolenie/dokumentacja-bezpieczenstwa/

Organizator

Europejska Akademia Bezpieczeństwa i Ochrony
Adres e-mail:
szkolenia@essa.pro
Zobacz stronę dla: Organizator
error: Zawartość jest chroniona !!