Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Szkolenie: Personel bezpieczeństwa (IOD)

23 lutego 2021 godz. 10:00 - 16:00

738PLN

Szkolenie Personel Bezpieczeństwa dostarczane przez ESSA – Europejską Akademię Bezpieczeństwa i Ochrony to jedno ze szkoleń wchodzących w schemat certyfikacji opracowany przez Europejską Akademię Bezpieczeństwa i Ochrony oraz #RODOmaniaków.

Każdy system zarządzania bezpieczeństwem czy ochroną oparty jest o realizację zadań przez osoby. W naszym rozumieniu jest to personel bezpieczeństwa, który może być etapowy (specjaliści, managerowie zatrudnieni w działach bezpieczeństwa) jak i nieetatowy, czyli tak naprawdę każda osoba, która ma przypisane odpowiedzialności i działania. Np. pani sprzątająca, która znajdzie wydruk z danymi osobowymi przy drukarce.

Szkolenie to dostarcza informacji o tym, jak tworzyć opisy stanowisk, ale też i wskazywać role i funkcje. Nieetatowy personel właśnie je będzie realizował. Dodatkiem, bardzo istotnym w obszarze zarządzania bezpieczeństwem jest omówienie teorii motywacji, czyli takiego oddziaływania, aby osoby nawet nie związane bezpośrednio z ochroną danych realizowały zadania i obowiązki.

Podejście takie powoduje, że ochrona danych osobowych staje się elementem DNA organizacji. Systemem niezauważalnym, a realizowanym.

Zapisy

Zapisy i informacje szczegółowe są dostępne u organizatora. Mail szkolenia@essa.pro

Szczegóły

Data:
23 lutego 2021
Godzina:
10:00 - 16:00
Koszt:
738PLN
Kategoria Wydarzenie:
Wydarzenie Tagi:
, , , ,
https://essa.pro/szkolenie/personel-bezpieczenstwa/

Organizator

Europejska Akademia Bezpieczeństwa i Ochrony
Adres e-mail:
szkolenia@essa.pro
Zobacz stronę dla: Organizator
error: Zawartość jest chroniona !!