Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Szkolenie: Szacowanie i ocena ryzyka (IOD)

13 kwietnia 2021 godz. 10:00 - 14 kwietnia 2021 godz. 16:00

1353PLN

Szkolenie Szacowanie i ocena ryzyka dostarczane przez ESSA – Europejską Akademię Bezpieczeństwa i Ochrony to jedno ze szkoleń wchodzących w schemat certyfikacji opracowany przez Europejską Akademię Bezpieczeństwa i Ochrony oraz #RODOmaniaków.

Dlaczego szacowanie, a nie ocena?

Ryzyko bywa czymś, co jeszcze się nie wydarzyło. Nie można analizować zdarzeń, których nie było. Dlatego szkolenie to szacowanie. Ma jednak elementy analizy. Np. zagrożeń. Wiele osób, szczególnie w analizach do RODO przechodzi od razu do oszacowania skutku. A czy skutek zaistnieje, jak nie zaistnieje zagrożenie?

Załóżmy taki przypadek. Pożar. Możliwość jego wystąpienia na obiekcie to np. 3% i również np. 2 razy w roku. Czy ryzyko będzie wysokie? Składową ryzyka jest prawdopodobieństwo. A więc czy owa możliwość wystąpienia skutku liczona np. na 30% będzie liczona ze 100%? Jeśli możliwość zagrożenia, z którego zaistnieje skutek wynosi tylko3%?

Szkolenie MEGA praktyczne, prowadzone przez specjalistę z 25 letnim stażem w analizach, szacowaniu, ocenach na różnych modelach. Mocno otwiera oczy, również tym, którzy bez przygotowania chcą szacować ryzyko z obszarów sobie nieznanych.

Zapisy

Zapisy i informacje szczegółowe są dostępne u organizatora. Mail szkolenia@essa.pro

Szczegóły

Start:
13 kwietnia 2021 godz. 10:00
Koniec:
14 kwietnia 2021 godz. 16:00
Koszt:
1353PLN
Kategoria Wydarzenie:
Wydarzenie Tagi:
, , , , ,
https://essa.pro/szkolenie/szacowanie-i-ocena-ryzyka/

Organizator

Europejska Akademia Bezpieczeństwa i Ochrony
Adres e-mail:
szkolenia@essa.pro
Zobacz stronę dla: Organizator
error: Zawartość jest chroniona !!