Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Szkolenie: Wiedza i szkolenie w bezpieczeństwie (IOD)

11 marca godz. 10:00 - 16:00

738PLN

Szkolenie Wiedza i szkolenie w bezpieczeństwie dostarczane przez ESSA – Europejską Akademię Bezpieczeństwa i Ochrony to jedno ze szkoleń wchodzących w schemat certyfikacji opracowany przez Europejską Akademię Bezpieczeństwa i Ochrony oraz #RODOmaniaków.

Szkolenie to wprowadza w techniczne aspekty tworzenia szkoleń, dystrybucji wiedzy oraz projektowania i prowadzenia szkoleń w różnych metodach i różnymi formami. W polskim systemie i podejściu właściwie przygotowana szkoleń rozumiane jest często jako element wdrożenia, a więc jest kluczowa do wykazania tzw. zgodności oraz rozliczalności z RODO (art 5.2.).

W trakcie szkolenia ćwiczenia zaczynają się do podejścia ogólnego, w którym identyfikowana i klasyfikowana jest wiedza. Następnie na podstawie potrzeb szkoleniowych, realizowanych jako RAPS (rozpoznanie i analiza potrzeb szkoleniowych) projektowane są szkolenia. Od celu szkolenia, przez zakres ćwiczony na podstawie programu szkolenia, po dobór form i metod szkolenia najbardziej właściwy dla cel. Ostatnim elementem jest projektowanie form sprawdzenia, zależnie czy szkolenie dotyczy pozyskania wiedzy czy nabycia umiejętności.

Elementem poszerzającym wiedzę, szczególnie ważnym dla Inspektorów Ochrony Danych jest część dotycząca programów świadomości (security awareness), co jest jednym z zadani IOD.

Taka podróż od ogółu do szczegółu gwarantuje, że osoby organizujące oraz nadzorujące ochronę będą dysponować pełnym zestawem dokumentacji zapewniającej rozliczalność, a dodatkowo dzięki mechanizmom nadzoru będą pewni, że system działa zgodnie z założeniami.

Zapisy

Zapisy i informacje szczegółowe są dostępne u organizatora. Mail szkolenia@essa.pro

Szczegóły

Data:
11 marca
Czas:
10:00 - 16:00
Koszt:
738PLN
Kategoria Wydarzenie:
Wydarzenie Tagi:
, , ,
View Wydarzenie Website

Organizator

Europejska Akademia Bezpieczeństwa i Ochrony
Email:
szkolenia@essa.pro
View Organizator Website
error: Zawartość jest chroniona !!