Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Szkolenie: Zarządzanie bezpieczeństwem (IOD)

28 czerwca 2021 godz. 10:00 - 29 czerwca 2021 godz. 16:00

1599PLN

Szkolenie Zarządzanie bezpieczeństwem dostarczane przez ESSA – Europejską Akademię Bezpieczeństwa i Ochrony to jedno ze szkoleń wchodzących w schemat certyfikacji opracowany przez Europejską Akademię Bezpieczeństwa i Ochrony oraz #RODOmaniaków.

Jedno z najtrudniejszych szkoleń w schemacie certyfikacji IOD od ESSA. Dwudniowy, bardzo praktyczny i wymagający warsztat układa całość bezpieczeństwa. Szkolenie zaczyna się od zrozumienia istoty kontekstu, w tym kontekstu przetwarzania i tego, jak otoczenie organizacji oraz mechanizmy zachodzące w niej samej kształtują system zarządzania bezpieczeństwem i ochroną, w naszym przypadku danych osobowych.

Szkolenie to jest wprowadzeniem w szerokie i w pełni holistyczne podejście do bezpieczeństwa, w którym z jednej strony IOD, specjalista czy manager ochrony danych są klientami, a z drugiej dostarczają rozwiązań dla innych działów. Wszak dane osobowe są przetwarzane wszędzie, w każdej niemalże aktywności organizacji.

Dzięki temu szkoleniu osoby zajmujące się ochroną danych osobowych zauważają i rozumieją jak istotnym elementem jest ochrona danych osobowych w organizacji. I jak bardzo zależna jest od innych działów i komórek.

Zapisy

Zapisy i informacje szczegółowe są dostępne u organizatora. Mail szkolenia@essa.pro

Szczegóły

Start:
28 czerwca 2021 godz. 10:00
Koniec:
29 czerwca 2021 godz. 16:00
Koszt:
1599PLN
Kategoria Wydarzenie:
Wydarzenie Tagi:
, , , , , ,
https://essa.pro/szkolenie/zarzadzanie-bezpieczenstwem/

Organizator

Europejska Akademia Bezpieczeństwa i Ochrony
Adres e-mail:
szkolenia@essa.pro
Zobacz stronę dla: Organizator
error: Zawartość jest chroniona !!